Rreth faqes

Kjo faqe kerkon te sjelle ne shqip, lajmet e reja qe i perkasin matematikes dhe te gjitha fushave ku ajo aplikohet. Nen shembullin e Blogshkences, kjo faqe paraqet artikuj te publikuar nga gazetat me te rendesishme ne fushen e matematikes. Kushdo qe deshiron te kontribuoje eshte i lutur te kontaktoje, duke plotesuar formularin e meposhtem.

Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

40 Përgjigje to “Rreth faqes”

RSS Feed for Matematika Comments RSS Feed

“Kushdo qe deshiron te kontribuoje eshte i lutur te kontaktoje.”
Ku?? 😉

matematika esht nje nder lendet me te mira qe kam mesuar deri sot.

MATEMATIKA ESHT NJE NDER SHKENCAT ME TE MIRA QE KAM NJOHUR DERI SOT

Me behet qejfi Besarta. Matematika eshte nje shkence shume e bukur.

matematika ehste lenda me e bukur qe kam njohur deri me ta deri me tani.a thua si do t dukej bota pa te?
me suguri KAOS gjithka….

– SHume e mire eshte matematika,siq thojn te gjith pa matematik ska asgjee!edhe besoj qe qashty eshte !:

une jam altrina edhe matematika eshte ajo qka du mas shumti vitin e kalun une mora venin e pare per matematik sivjen duhet patjeter me marr oses so tham vetit altrin

matematika eshte qefi jem jeta jeme une kur te rritem kam me e studju matematiken me doktorru matematiken me shkencu matematiken edhe jeta mu kanen matematik…

oooooooo per matematiken te them ajo eshte me e mira

matematika osht ni sen qi njeri ska ku shkon pa t

matematika osht landa kryesore njet qi njeri duhet me dit

ooooooooo matematika eshte nje lende shum e mir por un kisha dashur qe te kt me shum detyra e ekuacione per te zgjidhur

edhe mua me pelqen shume kjo lende

do te deshiroja te ket sa me shum detyra matematikore edhe me ekuacione kuadratike dhe logaritma …….

Matematika është shkenca më e nevojshme që i
duhet njeriut ta njohë e ta aplikoj në jetën e
tij, unë matematikën mund të them që e kam edhe
hobi, kështu që do të isha shumë e lumtur nëse
do të arrija ta shoh veten si profesionste në
këtë lëmi.

LENDA ME TERHEQESE.ESHTE SHUME E BUKUR…

i want to learn more about matematik

MUA MË PËLQEN SHUM LANDA E MATEMATIKËS

Valla Per Matematik Nuuk Ma Lidh Hiiq :S:S Sooryry Amoo Koo

me pelqen matematika shume .Ekuacionet.

me pelqen matematika shume .

trapezi matematikor

matematika eshte lenda me e mire qe kam pare ndonje here

mendoj se matematika eshte shkenca me interesante ne bote,student i matematikes…

shkenca me interesante eshte matematika,nga studenti i saj

lenda e matematikes deri me tash eshete ma e mire per mu

mos mendoni qe eshet ekeqe lenda e matematikes por ma e mira eshte deri me tani ok

matematika ka nje rendesi te madhe per gjdo njeri qe pret apo paramendon nje te ardhme te mire pa brenga kshtu qe njeriu duhet ta mesoj kete lend terheqese

matematika eshte ajo qe ne femiri me bente te lumtur e deri sot, pasi e ndjek

mua me pelqen matematika edhe pse nuk e di

Lenda e Matematikes me pelqen shum dhe e dua per se tepermi

shum e mir osht matematika kush don me mesu osht e leht shum , une shum lehte e kam me mesu kete land nje fjal e urte thot:KUSH LUFTON,FITON.Tung klm….

matematika per te u shtruar

unë e dua shumë lëndën e matemtikes dhe ajo eshte lenda me e mir per mua, unë i jap rëndësi lënëdës se
matematiks, atë lëndë e duan edh të rriturit.

lenda e matematikes asht shum e mir mua me pelqen por kalenda dhe tjera qe me pelqejt tung ting

LANDA E MATEMATIKES SHUM MUA ME PELQEN POR ME BEHET QEFI KUR TA SHOH LENDEN E MATEMATIKES TINA

matematika eshte lenda ime me e preferuar

ju lutema mund te kem nje detyr me pjestim me 2 numra


Where's The Comment Form?

 • Mathematics

  Mathematics is one of the essential emanations of the human spirit, a thing to be valued in and for itself, like art or poetry.
 • Artikujt ne RSS

  Matematika

 • Subscribe in Rojo

  Add to My AOL

  Subscribe in NewsGator Online

  Subscribe in Bloglines

  Add to The Free Dictionary

 • Ne kohe reale

 • Statistika

  • 188 928 vizitore
 • Shperndarja e vizitoreve

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

Këtë e pëlqejnë %d blogues: