Gruaja = Djall

Posted on Nëntor 29, 2007. Filed under: Logjike e cmendur | Etiketa: , , , |

Advertisements

Make a Comment

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

2 Përgjigje to “Gruaja = Djall”

RSS Feed for Matematika Comments RSS Feed

And because we also know that “moneyit the r… of all evil”.. A mund te ma sqarosh kete fjalen ketu se nuk arrije ta kuptoj, nuk e lexoj mire nese eshte roof apo dicka tjeter.

Flm shume 🙂

And because we also know that “money is the root of all evil.
Duket dhe nga figura “Bensama”


Where's The Comment Form?

 • Mathematics

  Mathematics is one of the essential emanations of the human spirit, a thing to be valued in and for itself, like art or poetry.
 • Artikujt ne RSS

  Matematika

 • Subscribe in Rojo

  Add to My AOL

  Subscribe in NewsGator Online

  Subscribe in Bloglines

  Add to The Free Dictionary

 • Ne kohe reale

 • Statistika

  • 175,907 vizitore
 • Shperndarja e vizitoreve

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

Këtë e pëlqejnë %d blogues: